Dlaczego my?

Każdy samochód przed zaoferowaniem klientowi przechodzi długą ścieżkę diagnostyczną. Najpierw osobiście oglądamy samochód (nawet jeśli znajduje się w USA lub Japonii), przeglądamy jego historię, aspekty techniczne oraz formalne, a następnie dokonujemy zakupu. Po przyjeździe do kraju, samochód jest poddawany jeszcze jednemu przeglądowi w lokalnym serwisie i przygotowywany pod użytkowanie nowego właściciela. Kluczowe dla nas aspekty to bezpieczeństwo, niezawodność, komfort i przede wszystkim zadowolenie klienta. Nasze auta sprzedajemy tylko i wyłącznie z gwarancją pochodzenia oraz gwarancją techniczną.

Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz skuteczne rozpoznanie rynków zagranicznych w połączeniu ze znajomością oczekiwań naszych klientów, pozwala nam na dostarczanie aut o najlepszej reputacji i pożądaniu wśród fanów motoryzacji. W DMClassic nie kupisz auta przeciętnego. Klasyki motoryzacji oraz auta rokujące na perełki, które zapiszą się w historii to coś, co lubimy najbardziej i to, czym umiejętnie dzielimy się z klientem.

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×