Bentley Turbo RL *1 z 112 wyprodukowanych*

Bentley Turbo RL (1 z 112 wyprodukowanych modeli) ! sprowadzony z Japonii po wszystkich opłatach celno akcyzowych. Samochód pochodzi od pierwszego właściciela i jest w perfekcyjnym stanie, z oryginalnym przebiegiem 43360 km, który potwierdzony jest przez japoński export certificate w którym wpisane są ostatnie przebiegi przeglądów rejestracyjnych. Samochód jest bardzo czysty i zadbany, bezwypadkowy. Drewno bez pęknięć, skóra bez śladów zużycia. Silnik i skrzynia pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji! 

Bentley Turbo R LWB to następca modelu Mulsanne Turbo. R w jego nazwie to skrót od “Roadholding” co oznacza obietnicę, że nie wylecisz z zakrętu. LWB z kolei to oznaczenie długiej wersji nadwozia, zamawianej zdecydowanie rzadziej niż wersja krótka. Z 4458 egzemplarzy zbudowanych w latach 1985-97, jedynie 823 powstało w takiej specyfikacji. Warto zaznaczyć, że tylko około połowa Bentleyów Turbo R posiadała kierownicę z naszej, lewej strony, a produkcja w roku 1996 zamknęła się w liczbie zaledwie 112 egzemplarzy (ostatni rok 1997 – to jedynie symboliczne 4 sztuki). Te 116 Turbo R z końca produkcji wyróżnia się szeregiem modyfikacji, wśród których najważniejszą jest nowy silnik – wzmocnione do 360 KM V8 o pojemności 6,75 l.

Dodatkowe wyposażenie: el. i podgrzewane fotele przód z pamięcią, skórzana kierownica, dwukolorowa skórzana tapicerka siwy/niebieski, drewno, el. szyby przód i tył, wspomaganie kierownicy, podsufitka w skórze, klimatyzacja automatyczna, podłokietnik przód i tył, tempomat, 4 kluczyki, felgi aluminiowe i dużo więcej!

Produkcja: 1996
Przebieg: 43360 km
Paliwo: Benzyna
Moc: 360 KM
Skrzynia biegów: Automatyczna 
Kolor: szary met. 

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×