Porsche 911/964 Carrera 4 Coupe

Porsche 911/964 Carrera 4 coupe, sprowadzone z Japonii po wszystkich opłatach celno akcyzowych. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, z oryginalnym przebiegiem 72705 km, który potwierdzony jest przez japoński export certificate. Porsche jest bardzo czyste i zadbane, na całej karoserii znajduje się pierwszy lakier z wyjątkiem przedniego prawego błotnika. Skórzana tapicerka bez większych śladów zużycia oraz przetarć. Silnik i skrzynia pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji!

Dodatkowe wyposażenie: manualna skrzynia biegów, napęd 4x4, skórzana tapicerka w kolorze czarnym, el. szyby, wspomaganie kierownicy, kierownica skórzana, klimatyzacja manualna, podgrzewana tylna szyba, schowek na kasety, felgi aluminiowe Porsche CUP, spryskiwacze reflektorów, tylny spoiler elektrycznie wysuwany, światła przeciwmgielne. Samochód jest przygotowany do rejestracji.

Produkcja: 1990
Przebieg: 72705 km
Paliwo: Benzyna
Moc: 250 KM
Skrzynia biegów: Manualna 
Kolor: biały

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×