Bentley Arnage T-Mulliner *21300 km*

Cena:349000.00PLN

BENTLEY ARNAGE T-MULLINER, sprowadzony z Japonii po wszystkich opłatach celno akcyzowych. Samochód pochodzi od pierwszego właściciela i jest w perfekcyjnym stanie, z oryginalnym przebiegiem 20280 km, który potwierdzony jest książką serwisową oraz przez japoński export certificate. Samochód wygląda i jeździ jak nowy, jest bezwypadkowy, drewno bez pęknięć, skóra bez śladów zużycia, silnik i skrzynia pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji!

Dodatkowe wyposażenie: el. i podgrzewane fotele przód z pamięcią, el. i podgrzewana kanapa tył, oryginalne radio (zostało już zamontowane ), wielofunkcyjna/skórzana kierownica, czarna skóra, czarne drewno, podsufitka w czarnej skórze, klimatyzacja automatyczna, tempomat, zmieniarka CD, oryginalne dwie parasolki ‘BENTLEY’ bez śladów użycia, 2 kluczyki, czujniki parkowania przód i tył, xenon, felgi aluminiowe 19’ i dużo więcej! Samochód jest przygotowany do rejestracji.

Produkcja: 2005
Przebieg: 21300 km
Paliwo: Benzyna
Moc: 457 KM
Skrzynia biegów: Automatyczna 
Kolor: czarny met.

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×