Alfa Romeo Spider 2,0 seria 4 *76300 km*

Alfa Romeo Spider 2,0 seria 4, sprowadzony z Japonii po wszystkich opłatach celno akcyzowych. Samochód jest w dobrym stanie, z oryginalnym przebiegiem 76300 km, który potwierdzony jest przez japoński export certificate, w którym wskazane są ostatnie przebiegi przeglądów rejestracyjnych. Samochód jest czysty, miękki dach wygląda dobrze po za tylną szybą która jest pęknięta. Silnik i skrzynia pracują prawidłowo. Mankamentem samochodu to rozpruta tapicerka fotela pasażera, rysa w desce rozdzielczej, pęknięcie tylnej szyby. Nie posiada żadnych śladów korozji. Samochód jest przygotowany do rejestracji.

Dodatkowe wyposażenie: el. szyby, klimatyzacja, skórzana tapicerka w kolorze beżowym, skórzana kierownica, wspomaganie kierownicy, ręcznie otwierany dach, automatyczna skrzynia biegów, felgi aluminiowe  itd.

Produkcja: 1993
Przebieg: 76300km
Paliwo: Benzyna
Moc: 125 KM
Skrzynia biegów: Automatyczna 
Kolor: ZIELONY

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×